Neleiskite šiam kompaktiškam ir lengvam prietaisui jūsų apgauti – tai yra aukšto lygio termovizorinis clip-on priedelis.

ThermTec Hunt 650 – gamintojo nuotrauka

Šiek tiek mažiau nei 400 g sveriantis Hunt 650 yra vienas lengviausių priedų rinkoje ir vilioja savo kompaktišku dizainu, tačiau kas slypi po korpusu?

640 sensorius

Thermtec HUNT 650 termovizorius siūlo medžiotojams puikų sprendimą reikalaujantiems aukščiausios kokybės. Šis įrenginys stebina galingu 640×512 jutikliu, kuris turi didelį šiluminį jautrumą: ≤ 20 mK NETD. Dėl itin mažos NETD vertės ≤ 20 mK galima atkurti net mažiausius temperatūros skirtumus. Tai ypač naudinga vasaros karštyje, kai temperatūrų skirtumai tarp gyvūnų ir aplinkos yra žymiai mažesni arba kai yra didesnė drėgmė. Lengvai ir aiškiai galima atpažinti smulkiausias objektų ir fonų detales, pvz. gyvūnų plaukai, patinų, patelių ar nėščių gyvūnų fizinės savybės, šakelės, lapai ir kt. Su šiuo įrenginiu galėsite matyti iki 2600 m, o platus matymo laukas, maždaug 15,4 m (100 m atstumu), tikrai pagelbės.

Dirbtinis intelektas

ThermTec Hunt įrenginiai pasižymi unikalia dirbtinio intelekto (AI) technologija, kuri suteikia įrenginiui savarankiško mokymosi ir prisitaikymo galimybes. Nuolat mokymasis įrenginys gali optimizuoti pateikiamą vaizdą ir padidinti vaizdo stabilumą įvairiose medžioklės scenarijuose. Šis mokymosi procesas visam laikui išsaugomas sistemoje, todėl vaizdo korekcijos algoritmas optimizuojamas ir vaizdo stabilumas padidinamas be kalibravimo. Duomenys apdorojami fone.

Video įrašymas

Hunt serija turi RAV vaizdo įrašymo funkciją, kuri generuoja automatinį vaizdo įrašymą. Ginklo atatrankos metu yra išsaugoma 11 sekundžių vaizdo įrašo prieš ir po šūvio. Tai leidžia lengviau valdyti ir analizuoti savo šūvį ir pataikymo tašką. ThermTec Hunt suteikia galimybę paleisti vaizdo įrašus pačiame prietaise iškart po šūvio, prieš tai neprijungus jo prie išorinio įrenginio. Be to, jūsų ypatingos medžioklės akimirkos išsaugomos ir užfiksuotos amžinai!

Aukštos kokybės okuliaras

Hunt650 okuliaro sistema turi naują kolimatoriaus objektyvą. Dėl naujos okuliarų sistemos termovizorinis įrenginys gali būti naudojamas iki 12 kartų pritraukus optikos priartinimą, nepabloginant vaizdo kokybės.

ThermTec Hunt650 yra ne tik didysis Hunt 335 brolis, bet ir absoliutus ThermTec flagmanas. Dėl savo našumo, kompaktiško dydžio ir novatoriškų funkcijų šis įrenginys idealiai tinka visiems, ieškantiems aukščiausios klasės įrenginio, kuris nepalieka neabejingų. Įrenginys stebina galingu 640×512 pikselių jutikliu ir rankiniu būdu fokusuojamu 50 mm objektyvu. Jis gali būti naudojamas kaip terminis monokuliaras ieškant arba kaip priedelis prie dieninio optinio taikiklio.

Kilus klausimams visada galite kreiptis:

author avatar
Aleksas