Rodosi, kad termovizorių pasaulyje nėra tokio dalyko, kaip pigus ir kokybiškas. Bet ar tikrai? ThremTec Hunt 335 turi kai ką apie tai pasakyti.

ThermTec Hunt 335 gamintojo nuotrauka

ThermTec 335 tai lengvas, kompaktiškas, parametrais ir baterijos veikimo trukme konkurentams nenusileidžiantis termovizorinis clip-on prietaisas. Itin jautrus terminio vaizdo jutiklis su NETD≤20mK užtikrina išskirtinį aiškumą ir vaizdo kokybę už konkurencingą kainą.

Dirbtinis intelektas

ThermTec Hunt įrenginiai pasižymi unikalia dirbtinio intelekto (AI) technologija, kuri suteikia įrenginiui savarankiško mokymosi ir prisitaikymo galimybes. Nuolat mokymasis įrenginys gali optimizuoti pateikiamą vaizdą ir padidinti vaizdo stabilumą įvairiose medžioklės scenarijuose. Šis mokymosi procesas visam laikui išsaugomas sistemoje, todėl vaizdo korekcijos algoritmas optimizuojamas ir vaizdo stabilumas padidinamas be kalibravimo. Duomenys apdorojami fone.

Video įrašymas

Hunt serija turi RAV vaizdo įrašymo funkciją, kuri generuoja automatinį vaizdo įrašymą. Ginklo atatrankos metu yra išsaugoma 11 sekundžių vaizdo įrašo prieš ir po šūvio. Tai leidžia lengviau valdyti ir analizuoti savo šūvį ir pataikymo tašką. ThermTec Hunt suteikia galimybę paleisti vaizdo įrašus pačiame prietaise iškart po šūvio, prieš tai neprijungus jo prie išorinio įrenginio. Be to, jūsų ypatingos medžioklės akimirkos išsaugomos ir užfiksuotos amžinai!

Inovatyvus fokusavimo ratukas, esantis priedelio viršuje leidžia greitai ir patogiai suvesti ar pasitikrinti esamą optinį priedėlio ryškumą. Preciziškas ThermTec gamybos procesas užtikriną reikalingą tikslumą leidžiantį pasiekti ryškų vaizdą vienu užtikrintu rankos judesiu.

Kilus klausimams visada galite kreiptis:

 

author avatar
Aleksas